Козметичар

  • Beauty Spot
  • Скопје
  • 19/12/2016
Определено Убавина и здравје

Опис

Салон за убавина во центарот на Скопје има потреба од козметичарка (депилации, педикир, масажи, третмани), исклучиво со работно искуство.

Сите заинтересирани нека го испратат своето CV на е-маил адреса: zakovskaivana@gmail.com Или информации на телефон: 075 342 400

Адреса

Иван Милутиновиќ бр..29

Е-пошта

zakovskaivana@gmail.com

Број на отворени позиции

1

Краен рок за аплицирање

17/02/2017